Rituály


Klanové rituály mají vliv na všechny členy klanu. Cena za rituál je placena z pokladnice klanu. Celý rituál je připravován 10 minut, na konci pak musí být splněny všechny podmínky rituálu.

Rituál síly


Provedením tohoto starověkého rituálu je síla všech členů klanu znásobena. Vzhledem k tomu, že je to opravdu starověké zaklínadlo, které je napsáno v dnes již mrtvém jazyce, není možné garantovat jeho úspěšnost. Stačí jen malá nepřesnost ve výslovnosti, a celý rituál je bez jakéhokoliv efektu.

Podmínky:
Minimálně 12 členů musí být v přípravě na válku v kempu.Rituál obrany

Pomocí tohoto rituálu vyvoláte kolem všech členů klanu auru, která je bude během boje ochraňovat a zvyšovat tak jejich obranu.

Podmínky:
Aktuální zdraví každého člena v klanu nesmí být vyšší než 20 000.Rituál štěstí

Kouzelník rozdá krvavý lektvar všem členům klanu, ale pokud jej členové budou pít přiliš dlouho, pak rituál nebude mít žádný efekt.

Podmínky:
75% členu klanu musí vypít krvavý lektvar v následujících 10ti minutách.Rituál výdrže

Zlověstná moc prostupuje všechny členy klanu a umožňuje jim ukázat větší výdrž během boje. Rovněž rány jsou zacelovány rychleji.

Podmínky:
Více než 75% členů musí vlastnit nápoj zdraví.Rituál kouzla osobnosti

Toto je obřad, který zvyšuje kouzlo osobnosti každého člena klanu. Zlé jazyky ovšem tvrdí, že to je pouze druh očisty, takže útočníka tak brzy neprozradí jeho vlastní smrad.

Podmínky:
50% členů klanu musí být aktivní v posledních 10ti minutách.Rituál měsíce

Tento rituál je zasvěcen démonovi, který získává svou sílu z Měsíce. Efekt tohoto obřadu je vždy jiný a nikdy nemůže být předpovězen. Ale ve většině případů se jedná o vylepšení některých vlastností.

Podmínky:
Rozdíl mezi úrovněni členů nesmí být více než 30. Aktuální zdraví každého člena v klanu nesmí být vyšší než 20 000.Rituál zdraví

Tak jak již napovídá název, tento obřad zvyšuje rychlost zacelování ran všech členů klanu.

Podmínky:
Rozdíl mezi úrovněmi členů nesmí být více než 50. 30% členů klanu musí být aktivní v posledních 10ti mintách.

 
All the graphics with the Bitefight is under Copyright of Gameforge and is used with their permission. Copyright © 2008 Web Design by PhoenixeR